Rozwiązania IT
dla Ciebie
wiecej
Elastyczna OFERTA
usług IT
wiecej
Rozwiązania IT
dla Ciebie
wiecej
Elastyczna OFERTA
usług IT
wiecej


OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

EXERIT jest Partnerem Sage - producenta oprogramowania Symfonia, Forte, ACT!, ERP X3. Oferujemy naszym Klientom sprzedaż licencji oraz usługi wdrożeniowe.

System Symfonia  to pierwszy na rynku polskim zintegrowany pakiet wspomagający zarządzanie w małych i średnich firmach, napisany specjalnie dla środowiska Windows.

Program Symfonia w pełni wspomaga zarządzanie wspierając zarówno codzienną działalność firmy w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych, jak również umożliwiając uzyskanie precyzyjnych informacji, niezbędnych do podejmowania najważniejszych decyzji.

W skład Systemu Symfonia wchodzą programy: Symfonia Finanse i Księgowość, Symfonia Analizy Finansowe, Symfonia Środki Trwałe, Symfonia Kadry i Płace, Symfonia Płace, Symfonia Handel, Symfonia Faktura, Symfonia Mała Księgowość.

System Zarządzania Forte to rozwiązanie klasy ERP, pozwalające na zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowanie do indywidualnych potrzeb, pozwalające osiągnąć przedsiębiorstwom trwałe i wymierne korzyści biznesowe.

Wspiera zarządzanie strategicznymi obszarami i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Przyczynia się do wzrostu efektywności oraz optymalizacji kosztów jego funkcjonowania.

Natychmiastowy dostęp do wiarygodnej i spójnej informacji zarządczej, pozwala elastycznie reagować na zmiany rynkowe, wpływa na zwiększenie przewagi konkurencyjnej oraz obniża ogólne ryzyko prowadzenia działalności.

W celu zapewnienia bezawaryjnej pracy systemu oraz pełnego dopasowania oprogramowania do potrzeb firmy polecamy nasze profesjonalne usługi wdrożeniowe.

Gwarantują one prawidłową instalację i konfigurację oprogramowania
z linii Symfonia.

W ramach działalności naszej firmy świadczymy również kompleksowe
usługi szkoleniowe skierowane do osób pracujących z Systemem Symfonia oraz Forte.